Wiadomości urlopowe w DirectAdmin

Wiadomość urlopowa to rodzaj autorespondera, czyli automatycznej odpowiedzi przesyłanej na otrzymaną korespondencję e-mail. Skonfiguruj wiadomość urlopową określając datę rozpoczęcia i zakończenia, temat i treść, a następnie pozostaw ją na czas Twojej nieobecności i braku dostępu do poczty e-mail. Gdy otrzymasz nową korespondencję e-mail, jej nadawca otrzyma przygotowane przez Ciebie powiadomienie.

Wiadomość urlopowa w DirectAdmin #

W DirectAdmin można ustawić wiadomość urlopową, która zostanie automatycznie wysłana, gdy nie będziesz mieć dostępu do poczty e-mail. Zwykle odbywa się to poprzez skonfigurowanie autorespondera lub wiadomości urlopowej w kliencie poczty e-mail lub interfejsie poczty internetowej dostarczonym przez DirectAdmin. Autoresponder można skonfigurować tak, aby wysyłał wcześniej napisaną wiadomość do każdego, kto wyśle ​​wiadomość e-mail na Twoje konto w określonym czasie, na przykład podczas urlopu.

  1. Logowanie do panelu DirectAdmin: instrukcja logowania DirectAdmin
  2. Wybierz Zarządzanie pocztą e-mail >Wiadomości urlopowe.
  3. Z menu na górze ekranu wybierz domenę, w której utworzone są konta e-mail.
  4. Ustaw wiadomość urlopową.
  5. Podaj dane konta, nazwę, dla której włączysz wiadomość urlopową.
  6. Uzupełnij Przedrostek tematu, rodzaj treści, częstotliwość odpowiedzi, zakres dat, kiedy wiadomość ma być wysyłana oraz treść.
  7. Utwórz wiadomość urlopową, aby autoresponder zaczął działać.
  8. Wiadomość urlopowa pojawi się na liście.

Oto przykład wiadomości urlopowej, której możesz użyć jako autorespondera:

„Dziękuję za Twój e-mail. Jestem obecnie poza biurem na wakacjach i nie będę mógł odpowiedzieć na Twoją wiadomość, dopóki nie wrócę w dniu [wstaw datę]. Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, skontaktuj się z [wstaw imię i nazwisko współpracownika oraz dane kontaktowe ]. Odpowiem na Twoją wiadomość tak szybko, jak to możliwe po powrocie. Dziękuję za cierpliwość.”

Autoresponder a wiadomość urlopowa #

W DirectAdmin znajdziesz dwie funkcje autorespondera, wiadomość urlopową, opisaną w tej instrukcji oraz autoresponder. Autoresponder, w odróżnieniu od wiadomości urlopowej, posiada pole DW, które pozwala przekazywać wiadomości do innego użytkownika. Wiadomość urlopowa może z kolei być skonfigurowana z przedziałem czasowym, od – do, kiedy ma działać.

Poczta bez reklam i spamu #

Poczta JChost.pl dostępna w ramach usług hostingowych oferowanych przez naszą firmę oferuje zaawansowane filtry antyspamowe oraz dodatkowe, w pełni konfigurowalne, zabezpieczenia SpamAssassin, dzięki którym możesz filtrować wiadomości e-mail, eliminując niechcianą korespondencję. Utwórz konto e-mail we własnej domenie, pocztę bez spamu i reklam, na najtańszych usługach hostingowych: Hosting Standard, Hosting ecommerce, Hosting dedykowany czy serwer VPS.

Powered by BetterDocs