O nas

Nasza krótka historia. Od szalonego pomysłu do własnej serwerowni.

Witaj w IQhost

Chmura zasadniczo zmieniła sposób w jaki żyjemy, bawimy się, czy też pracujemy. Sieć zdalnych serwerów przechowuje, zarządza i przetwarza dane, aby pomóc osobom fizycznym, firmom i innym organizacjom zmniejszyć koszty i złożoność posiadania czy też obsługi własnych systemów.

Przenosząc moc obliczeniową do chmury, spore nakłady kapitałowe, ograniczenia skalowania i niedostępność danych stały się przeszłością. Na nowo odkryta możliwość wirtualizacji sprzętu pozwoliła ludziom płacić na bieżąco, skalować infrastrukturę do woli oraz zarządzać nią bez konieczności posiadania głębokiej wiedzy z zakresu IT.

Korzystając z portfolio usług hostingowych w IQhost Twoje dane są błyskawicznie przetwarzane, dzięki czemu przyspieszasz transformację cyfrową Twojego projektu szybciej osiągając korzystne wyniki biznesowe. Nasza oferta zapewnia klientom usługi w chmurze zaprojektowane z myślą o zbalansowanych rozwiązaniach, które dają zdolność do elastycznego a zarazem bezpiecznego działania w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Nasza misja

Od ponad dekady IQGroup jest prężnie rozwijanym i niezależnym dostawcą usług hostingowych oraz serwerów VPS w Polsce i za granicą.

Pragniemy aby nasze usługi były dostarczane w konkurencyjnych cenach na rodzimym rynku, mając na uwadze odzwierciedlanie potrzeb klientów.

Nasza wizja

Chcemy tworzyć bezpieczne środowisko dla naszych partnerów w oparciu o autorskie rozwiązania oraz dobywać zaufanie klientów dzięki transparentoniści usług.

Tworzymy wszystkie nasze usługi z pasją i zaangażowaniem  codziennie rozwijając swoje kompetencje i umiejętności.

Gwarancje IQhost

Jeśli nasze usługi nie spełnią twoich oczekiwań będziesz mógł w ciągu 14 dni* zrezygnować z nich bez podawania powodu. Całą wpłaconą przez Ciebie kwotę zwrócimy na Twoje konto.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Wsparcie w rozwiązywaniu problemów

Szybkie i niezawodne serwery

Wysoki Uptime

Zamów Swój hosting w IQhost już dziś

Hosting Stron WWW na dyskach SSD

Wspieramy również przy wdrażaniu rozwiązań IT

Jeśli Twoje potrzeby wykraczają poza  hosting czy dostarczanie serwerów. Możesz na nas liczyć. Potrzebujesz dedykowanej infrastruktury lub chcesz zaplanować i wdrożyć rozwiązania on premise. To się nie wahaj i napisz do nas.

Zajmujemy się planowaniem i wdrażaniem systemów wirtualizacji (Linux/proxmox/VMware), systemów backupu (Linux/Veeam), macierzami (Dell/HP/Huawei/TrueNas), a także administracją zasobami IT.

What our Customers are Saying

Design is an evolutionary process, and filler text is just one tool in your progress-pushing arsenal

Fergus Doucheb

Designer

Beast let be may days creature, fly abundantly fish saw. Appear cattle hath sea divided waters very good signs gathering behold itself won’t living land void subdue