Niesamowicie pojemne serwery Cloud Storage

Poszukujesz miejsca na swoje dane? Chcesz wdrożyć backup?

KS-50
KS-100
KS-200
KS-400
KS800

Czym jest serwer KS Cloud Storage?

Maszyną wirtualną z dużą ilością przestrzeni dyskową o niższych pozostałych parametrach zazwyczaj wykorzystywaną do backup lub przechowywania dancyh.

Każda maszyna wirtualna posiada prywatny zwirtualizowany sprzęt: bios, kartę sieciową, dysk twardy, kartę graficzną, dźwiękową, porty I/O itd., jednocześnie zachowując wszystkie plusy wirtualizacji. KVM to serwer VPS bez żadnych ograniczeń, który wykorzystuje sprzętowe technologie wirtualizacyjne architektury x86 AMD-V lub Intel VT-x.

 • Dedykowany adres IPv4
 • Dostęp root
 • Codzienny backup
 • Pełna wirtualizacja KVM
 • Możliwa personalizacja rDNS
 • Darmowa reinstalacja

Powody aby wybrać IQhost

Serwery Cloud Storage to to idealna opcja na backup w sieci

Wysoka wydajność

Serwery Cloud Storage oferują niespotykaną
pojemność dyskową w niskiej cenie,
w połączeniu z pełną wirtualizacją KVM.

Wysokie limity transferu

Standardowe 1000GB transferu mieszędnego
z nawiązką pokrywa wszystkie
standardowe zastosowania serwera.

Ochrona Anty-DDoS

Wszystkie serwery są objęte ochroną
Anty-DDoS. Dodatkowo nasze adresy
podlegają ochronie antyspamowej.

Co wyróżnia nasze serwery Cloud Storage

Serwer Cloud Storage zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych danych oraz pozwala na sprawne zarządzanie nimi. Niezawodne dyski HDD naszych serwerów stanowią idealny magazyn pod storage wszelkiego rodzaju plików, baz danych, wirtualnych systemów oraz jako pamięć przeznaczona do obsługi hostingu stron internetowych. Wszystko to z możliwością wykonania kopii zapasowej, pozwalającej na odzyskanie danych w razie potrzeby.

Codzienny backup

Codziennie wykonujemy backup danych naszych serwerów modelu 3-2-1. Oznacza, że przechowujemy co najmniej trzy kopie zapasowe danych. Pierwszą z nich jest backup w formie kopii baz danych oraz plików. Drugi to kopia zapasowa całej maszyny wirtualnej. Trzecia kopia jest tak zwaną kopią offsite , czyli kopią typu disaster recovery przechowywaną w innej lokalizacji fizycznej.

Bezpieczeństwo zasobów

W przypadku serwerów Cloud Storage oferujemy niski overseling na poziomie 50% zasobów. W praktyce oznacza to że Twój  serwer w 95% czasu będzie miał dostęp do pełnych zasobów, a w przypadku pozostałych 5% czasu nigdy nie dojdzie do zmniejszenia zasobów o więcej niż 50%.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Gwarantujemy zwrot pieniędzy w przypadku niespełnienia oczekiwań klienta. W ciągu pierwszych 3 dni od zakupu możesz zrezygnować i otrzymać zwrot wydanych pieniędzy. W przypadku rezygnacji po 3 dniach zwrócimy ci koszty proporcjonalnie do czasu jaki u nas spędziłeś.*

* Dotyczy tylko usług w abonamencie miesięcznym.

Wsparcie techniczne

Jeśli napotkasz na problemy z obsługą serwerów, lub działaniem Twojej aplikacji postaramy się rozwiązać problem lub przynajmniej  nakierować na rozwiązanie problemu, jeśli jego natura wynika z działania aplikacji co leży poza zakresem świadczonej przez nas usługi.

Często zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęściej pojawiające się pytania

Prosimy o przesłanie zapytania na adres bok@iqhost.pl wraz ze specyfikacją potrzeb. Postaramy się zaproponować optymalne rozwiązanie.

Możesz zlecić nam prace na Twoim serwerze VPS. Prace są wyceniane indywidualnie. W celu przygotowania wyceny skontaktuj się z BOK bok@iqhost.pl

W celu nadania adresu zwrotnego DNS należy w pierwszej kolejności dodać stosowany wpis typu A kierujący na adres IP Twojego serwera. Następnie utworzyć zgłoszenie do BOK z informacją, jaki adres rDNS ma zostać przypisany oraz do którego adresu IP.

Na serwerach LXC dostępne są następujące systemy operacyjne:

 • Debian 9, 10, 10
 • Ubuntu 18.04, 20.04, 22.04
 • Centos 7, 8
 • AlmaLinux 8
 • RockyLinux 8

Nie, jeśli nie zapłacisz pierwszego, pełnego abonamentu do końca okresu testowego (3 dni), będzie to równoznaczne z zakończeniem korzystania z serwera. Okres testowy nie zobowiązuje Cię do przedłużenia umowy.

What our Customers are Saying

Design is an evolutionary process, and filler text is just one tool in your progress-pushing arsenal

Fergus Doucheb

Designer

Beast let be may days creature, fly abundantly fish saw. Appear cattle hath sea divided waters very good signs gathering behold itself won’t living land void subdue