Niesamowicie szybkie serwery Cloud Fast

Wybierz szybki serwer Cloud Fast z pełną wirtualizacją oraz szybkimi dyskami SSD/Nvme

KF-10
KF-20
KF-40
KF80
KF-160

Czym jest serwer Cloud Fast?

Serwery Fast Cloud SSD oparte o pełną wirtualizację KVM tzw. Kernel-based Linux Virtual Machine na dyskach SSD będą idealnym rozwiązaniem dla osób, dla których priorytetem jest wysoka wydajność oraz niezawodność.

 • Dedykowany adres IPv4
 • Dostęp root
 • Codzienny backup
 • Pełna wirtualizacja KVM
 • Możliwa personalizacja rDNS
 • Darmowa reinstalacja

Powody aby wybrać IQhost

Serwery Cloud Fast to szybkie i niezawodne serwery ogólnego zastosowania

Wysoka wydajność

Serwery Cloud Fast oferują wysoką wydajność
w połączeniu z pełną wirtualizacją
przy współpracy z szybkimi dyskami SSD

Wysokie limity transferu

Standardowe 1000GB transferu miesiącznego
z nawiązką pokrywa wszystkie
standardowe zastosowania serwera.

Ochrona Anty-DDoS

Wszystkie serwery są objęte ochroną
Anty-DDoS. Dodatkowo nasze adresy
podlegają ochronie antyspamowej.

Co wyróżnia nasze serwery Cloud Fast

Każda maszyna wirtualna posiada prywatny zwirtualizowany sprzęt: bios, kartę sieciową, dysk twardy, kartę graficzną, dźwiękową, porty I/O itd., jednocześnie zachowując wszystkie plusy wirtualizacji. KVM to serwery VPS oparte o szybką chmurę (Cloud Fast) i pojemne dyski SSD nawet do 160 GB. Wspomniany Fast Cloud Serwer działa bez żadnych ograniczeń i wykorzystuje sprzętowe technologie wirtualizacyjne architektury x86 AMD-V lub Intel VT-x . Tym samym jest to usługa najbardziej zbliżona do serwera dedykowanego.

Codzienny backup

Codziennie wykonujemy backup danych naszych serwerów modelu 3-2-1. Oznacza, że przechowujemy co najmniej trzy kopie zapasowe danych. Pierwszą z nich jest backup w formie kopii baz danych oraz plików. Drugi to kopia zapasowa całej maszyny wirtualnej. Trzecia kopia jest tak zwaną kopią offsite , czyli kopią typu disaster recovery przechowywaną w innej lokalizacji fizycznej.

Bezpieczeństwo zasobów

W przypadku serwerów Cloud Fast oferujemy niski overseling na poziomie 50% zasobów. W praktyce oznacza to że Twój  serwer w 95% czasu będzie miał dostęp do pełnych zasobów, a w przypadku pozostałych 5% czasu nigdy nie dojdzie zmniejszenia zasobów o więcej niż 50%.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Gwarantujemy zwrot pieniędzy w przypadku niespełnienia oczekiwań klienta. W ciągu pierwszych 3 dni od zakupu możesz zrezygnować i otrzymać zwrot wydanych pieniędzy. W przypadku rezygnacji po 3 dniach zwrócimy ci koszty proporcjonalnie do czasu jaki u nas spędziłeś.*

* Dotyczy tylko usług w abonamencie miesięcznym.

Wsparcie techniczne

Jeśli napotkasz na problemy z obsługą serwerów, lub działaniem Twojej aplikacji postaramy się rozwiązać problem lub przynajmniej  nakierować na rozwiązanie problemu jeśli jego natura wynika z działania aplikacji co leży poza zakresem świadczonej przez nas usługi

Często zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęściej pojawiające się pytania

Prosimy o przesłanie zapytania na adres bok@iqhost.pl wraz ze specyfikacją potrzeb. Postaramy się zaproponować optymalne rozwiązanie.

Możesz zlecić nam prace na Twoim serwerze VPS. Prace są wyceniane indywidualnie. W celu przygotowania wyceny skontaktuj się z BOK – book@iqhost.pl

W celu nadania adresu zwrotnego DNS należy w pierwszej kolejności dodać stosowany wpis typu A kierujący na adres IP Twojego serwera. Następnie utworzyć zgłoszenie do BOK z informacją, jaki adres rDNS ma zostać przypisany oraz do którego adresu IP.

Na serwerach LXC dostępne są następujące systemy operacyjne:

 • Debian 9, 10, 10
 • Ubuntu 18.04, 20.04, 22.04
 • Centos 7, 8
 • AlmaLinux 8
 • RockyLinux 8

Nie, jeśli nie zapłacisz pierwszego, pełnego abonamentu do końca okresu testowego (3 dni), będzie to równoznaczne z zakończeniem korzystania z serwera. Okres testowy nie zobowiązuje Cię do przedłużenia umowy.

What our Customers are Saying

Design is an evolutionary process, and filler text is just one tool in your progress-pushing arsenal

Fergus Doucheb

Designer

Beast let be may days creature, fly abundantly fish saw. Appear cattle hath sea divided waters very good signs gathering behold itself won’t living land void subdue