Hosting Dedykowany z DirectAdmin

Zyskaj pełną niezależność i gwarancję swoich zasobów serwerowych dzięki serwerowi VPS zarządzanemu przez nas.

już od

89.95

zł/rocznie

Porównanie planów Hosting Dedykowany

Hosting dedykowany łączy ze sobą to, co najlepsze w hostingu Reseller oraz serwerze VPS, jednocześnie nie obciążając Cię jego administracją. Wybierz nasze doskonałe rozwiązania hostingu dedykowanego opartego o szybkie dyski SSD. Postaw na jakość i sprawne działanie w niskiej cenie!

Zawarte w każdym pakiecie

Wszystkie pakiety hostingowe oparte są o system operacyjny Almalinux oraz serwer www Apache +Nginx

 • Dedykowany adres IP
 • Dostęp DirectAdmin
 • Darmowe certyfikaty SSL
 • Instalator skryptów
 • 4 wersje PHP od 5.2 do 8.0
 • Codzienna kopia zapasowa

Formy płatności

HD50

89.95zł/miesiecznie

 • 50GB SSD
 • 4 vCPU
 • 4GB RAM
 • Bez limitu domen
 • Bez limitu transferu
 • Bez Limitu kont
 • Brak dostępu root

HD100

119.95zł/miesiecznie

 • 100GB SSD
 • 6 vCPU
 • 8GB RAM
 • Bez limitu domen
 • Bez limitu transferu
 • Bez Limitu kont
 • Brak dostępu root

HD200

149.95zł/miesiecznie

 • 200GB SSD
 • 8 vCPU
 • 16GB RAM
 • Bez limitu domen
 • Bez limitu transferu
 • Bez Limitu kont
 • Brak dostępu root

Czy Hosting dedykowany jest rozwiązaniem dla mnie?

Serwery VPS zarządzane (ang. managed) to usługi VPS, w których administracja serwerem leży po stronie naszej firmy hostingowej.

Jako klient nie uzyskujesz uprawnienia konta administratora, natomiast dostajesz gotowe do pracy środowisko wraz z panelem administracyjnym. Nasi administratorzy dbają o aktualizacje systemowe, monitoring działania podstawowych usług (serwer www, bazy danych, poczta czy FTP).

W przypadku VPS Managed zwykle nie możesz zdecydować o wyborze systemu operacyjnego, ani nie uzyskujesz uprawnień do administrowania serwerem (tzw. uprawnienia root). Jeśli świadczysz usługi tworzenia i wdrażania stron internetowych lub sam posiadasz wiele stron, które powinny być od siebie całkowicie odseparowane, jest to rozwiązanie dopasowane idealnie do Twoich potrzeb. Administracja serwerami to nasza specjalność. Dzięki nam oszczędzisz sobie mnóstwo czasu i kłopotów. Wybierz najlepszy hosting dedykowany VPS na dyskach SSD – ciesz się sprawnie zarządzaną oraz błyskawicznie działającą stroną! Jeżeli zależy Ci na przetransferowaniu istniejącej domeny na nasz serwer, to zapewniamy, że nie będzie z tym problemu – przenoszenie strony to jedna z oferowanych przez nas usług.

Codzienny backup

Codziennie wykonujemy backup danych naszych serwerów modelu 3-2-1. Oznacza, że przechowujemy co najmniej trzy kopie zapasowe danych. Pierwszą z nich jest backup w formie kopii baz danych oraz plików. Drugi to kopia zapasowa całej maszyny wirtualnej. Trzecia kopia  jest tak zwaną kopią offsite , czyli kopią typu disaster recovery przechowywaną w innej lokalizacji fizycznej.

Bezpieczeństwo zasobów

Nasze serwery hostingowe są obsługiwane przez system AlmaLinux. Systemu operacyjnego w pełni zgodnego z Red Hat Enterprise co daje gwarancję stabilnego działania, jest rozwiązaniem stosowanym od wielu lat w infrastrukturach IT będąc jednocześnie dostosowanym do zaawansowanych usług serwerów dedykowanych.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Gwarantujemy zwrot pieniędzy w przypadku niespełnienia oczekiwań klienta. W ciągu pierwszych 14 dni od zakupu możesz zrezygnować i otrzymać zwrot wydanych pieniędzy. W przypadku rezygnacji po 14 dniach zwrócimy ci koszty proporcjonalnie do czasu jaki u nas spędziłeś.*

* Dotyczy tylko usług w abonamencie rocznym.

Wsparcie techniczne

Jeśli napotkasz na problemy z obsługą hostingu, lub działaniem Twojej aplikacji postaramy się rozwiązać problem lub przynajmniej  nakierować na rozwiąnie problemu jeśli jego natura wynika z działania aplikacji co leży poza zakresem świadczonej przez nas usługi hostingowej.

Jeśli masz dodatkowe pytane nie wahaj się go zadać!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Potrzebujesz wydajniejszego hostingu?

Sprawdź nasze pozostałe oferty

Często zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęściej pojawiające się pytania

Istnieje możliwość dokupienia do 64 adresów IP do serwera. Każdy kolejny adres to koszt 10 zł brutto. W celu wykupienia dodatkowych adresów należy skontaktować się z biurem obsługi klienta pod adresem: bok@iqhost.pl

Prosimy o złożenie zamówienia oraz stosownego zgłoszenia poprzez panel klienta. Uruchomienie oraz przeniesienie danych na hosting dedykowany wykonywane jest w ciągu 48 godzin.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wdrożyć proponowane rozwiązanie. W ramach pakietu możemy zainstalować serwer Gitlab, aplikację Nextcloud czy dedykowane środowisko pod sklep Magento. Jeśli potrzebujesz innej specyficznej usługi, nie wahaj się zapytać o ofertę  kontaktując się z naszym BOK

Zanim wybierzesz hosting, najpierw określ strategię działalności online. Twoje potrzeby będą różne w zależności od wielkości firmy, skali prowadzonej w sieci działalności i zasobów IT, którymi dysponujesz. Na przykład jeśli chcesz prowadzić blog WordPress, możesz wybrać hosting współdzielony. Natomiast jeśli chcesz otworzyć sklep internetowy i obsługiwać duży ruch, zdecyduj się na bardziej wydajne rozwiązania. Działalność związana z Big Data, AI i Machine Learning wymaga rozwiązań o jeszcze większej wydajności, takich jak serwer dedykowany Bare Metal. Ważne jest, aby z wyprzedzeniem oszacować potrzeby w zakresie infrastruktury. Jeśli wybierzesz rozwiązanie, które ograniczy Twoje pole manewru, ryzykujesz utratą pozycji w wyszukiwarkach i wydajności strony (usterki, spowolnienie, etc.). IQhost zapewnia elastyczność usług i wspiera Cię w rozwoju Twojej działalności online.

Przy zakupie lub bezpośrednio po nim możesz zgłosić chęć przeniesienia bezpłatnie jednej strony wraz z mailami od innego dostawcy hostingu. Możesz również skorzystać z dodatkowej, dostępnej w panelu klienta usługi, jeśli chciałbyś przenieść większą liczbę stron i kont pocztowych.

W przypadku, gdy dostępne usługi są niewystarczające dla Twoich potrzeb, prosimy o przesłanie zapytania na adres bok@iqhost.pl. Postaramy się zaproponować optymalne rozwiązanie

Prawdopodobnie Twój adres został zablokowany przez nasz system. Sprawdź komunikaty na naszej stronie oraz statusy serwerów. Jeśli nie wystąpiła awaria, lub nie są wykonywane żadne prace administracyjne, utwórz nowe zgłoszenie, zawierając w nim informacje o Twoim adresie IP korzystając np ze strony https://www.moje-ip.eu/

Adres serwera powinien być Twoją domeną poprzedzoną słowem mail (np. mail.iqhost.eu). Adresy portów to 465 dla SMTP, 993 dla IMAP, 995 dla POP3. Wszędzie zaznaczamy opcję SSL.

Domeny należy delegować na adresy serwerów DNS: ns1.iqhs.eu oraz ns2.iqhs.eu, niezależnie od lokalizacji, w której znajduje się Twój hosting.

Każde konto ma ustawiony domyślny limit na 200 maili dziennie per konto oraz 50 maili na skrzynkę pocztową, który w razie potrzeby można zwiększyć do 200 w panelu DirectAdmin.

What our Customers are Saying

Design is an evolutionary process, and filler text is just one tool in your progress-pushing arsenal

Fergus Doucheb

Designer

Beast let be may days creature, fly abundantly fish saw. Appear cattle hath sea divided waters very good signs gathering behold itself won’t living land void subdue