Niesamowicie szybkie serwery LXC

Nie przepłacaj za zbędne funkcjonalności, wypróbuj nasze serwery LXC SSD.

LXC-10
LXC-20
LXC-40
LXC-80
LXC-160

Czym jest serwer LXC?

Kontenery Linux to lekka technologia wirtualizacji. Są one bardziej zbliżone do ulepszonego chroot niż do pełnej wirtualizacji, takiej jak Qemu lub VMware, zarówno dlatego, że nie emulują sprzętu, jak i dlatego, że kontenery korzystają z tego jądra systemu operacyjnego co system nadzorczy.

 • Dedykowany adres IPv4
 • Dostęp root
 • Codzienny backup
 • TUN/TAP na życzenie
 • Możliwa personalizacja rDNS
 • Darmowa reinstalacja

Powody aby wybrać IQhost

Serwery LXC to najtańsza opcja na hostowanie własnego serwera w sieci.

Wysoka wydajność

Serwery LXC oferują  wydajność zbliżoną
do fizycznego sprzętu w stopniu
około  97%

Wysokie limity transferu

Standardowe 1000GB transferu miesięcznego
z nawiązką pokrywa wszystkie
standardowe zastosowania serwera.

Ochrona Anty-DDoS

Wszystkie serwery są objete ochroną
Anty-DDoS. Dodatkowo nasze adresy
podlegają ochronie antyspamowej.

Co wyróżnia nasze serwery LXC

Serwery Linux Containers to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy stawiają pierwsze kroki w administracji systemami Linux. LXC sprawdza się przy hostowaniu niewielkich aplikacji, nauki administracji czy jako środowiska testowe. Dzięki możliwości wykonania pełnego backupu nasze wirtualne serwery LXC idealnie sprawdzające się pod storage wszelkiej maści danych pozwalają na bezpieczną naukę zarządzania nimi oraz zmniejszają ryzyko ich utraty do minimum.

Codzienny backup

Codziennie wykonujemy backup danych naszych serwerów modelu 3-2-1. Oznacza, że przechowujemy co najmniej trzy kopie zapasowe danych. Pierwszą z nich jest backup w formie kopii baz danych oraz plików. Drugi to kopia zapasowa całej maszyny wirtualnej. Trzecia kopia jest tak zwaną kopią offsite , czyli kopią typu disaster recovery przechowywaną w innej lokalizacji fizycznej.

Bezpieczeństwo zasobów

W przypadku serwerów LXC oferujemy niski overseling na poziomie 50% zasobów. W praktyce oznacza to że Twój  serwer w 95% czasu będzie miał dostęp do pełnych zasobów, a w przypadku pozostałych 5% czasu nigdy nie dojdzie zmniejszenia zasobów o więcej niż 50%.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Gwarantujemy zwrot pieniędzy w przypadku niespełnienia oczekiwań klienta. W ciągu pierwszych 3 dni od zakupu możesz zrezygnować i otrzymać zwrot wydanych pieniędzy. W przypadku rezygnacji po 3 dniach zwrócimy ci koszty proporcjonalnie do czasu jaki u nas spędziłeś.*

* Dotyczy tylko usług w abonamencie miesięcznym.

Wsparcie techniczne

Jeśli napotkasz na problemy z obsługą serwerów, lub działaniem Twojej aplikacji postaramy się rozwiązać problem lub przynajmniej  nakierować na rozwianie problemu jeśli jego natura wynika z działania aplikacji co lezy poza zakresem świadczonej przez nas usługi

Często zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęściej pojawiające się pytania

Prosimy o przesłanie zapytania na adres bok@iqhost.pl wraz ze specyfikacją potrzeb. Postaramy się zaproponować optymalne rozwiązanie.

Możesz zlecić nam prace na Twoim serwerze VPS. Prace są wyceniane indywidualnie. W celu przygotowania wyceny skontaktuj się z BOK book@iqhost.pl.

W celu nadania adresu zwrotnego DNS należy w pierwszej kolejności dodać stosowany wpis typu A kierujący na adres IP Twojego serwera. Następnie utworzyć zgłoszenie do BOK z informacją, jaki adres rDNS ma zostać przypisany oraz do którego adresu IP.

Na serwerach LXC dostępne są następujące systemy operacyjne:

 • Debian 9, 10, 10
 • Ubuntu 18.04, 20.04, 22.04
 • Centos 7, 8
 • AlmaLinux 8
 • RockyLinux 8

Nie, jeśli nie zapłacisz pierwszego, pełnego abonamentu do końca okresu testowego (3 dni), będzie to równoznaczne z zakończeniem korzystania z serwera. Okres testowy nie zobowiązuje Cię do przedłużenia umowy.

What our Customers are Saying

Design is an evolutionary process, and filler text is just one tool in your progress-pushing arsenal

Fergus Doucheb

Designer

Beast let be may days creature, fly abundantly fish saw. Appear cattle hath sea divided waters very good signs gathering behold itself won’t living land void subdue