Hosting idealny do obsługi Twoich klientów

Nasz Hosting Reseller daje ci możliwość delegowania subkont hostingowych do zarządzania Twoim klientom.

już od

499.95

zł/rocznie

Porównanie planów Hosting Reseller

Deleguj sub konta w ramach panelu DirectAdmin Twoim klientom do samodzielnego zarządzania

Zawarte w każdym pakiecie

Wszystkie pakiety hostingowe oparte są o system operacyjny Cloudlinux z separacją zasobów oraz serwer www Apache +Nginx

 • Dedykowany adres IP
 • Dostęp DirectAdmin
 • Darmowe certyfikaty SSL
 • Instalator skryptów
 • PHP od 5.2 do 8.0
 • Codzienna kopia zapasowa

Formy płatności

HR50

499.95zł/rocznie

 • 50 GB SSD
 • Bez limitu domen
 • Bez limitu transferu
 • Bez Limitu kont

HS100

999.95zł/rocznie

 • 100 GB SSD
 • Bez limitu domen
 • Bez limitu transferu
 • Bez Limitu kont
 • Dostęp SSH

HS200

1499.95zł/rocznie

 • 200 GB SSD
 • Bez limitu domen
 • Bez limitu transferu
 • Bez Limitu kont
 • Dostęp SSH
 • Darmowa Migracja

Dlaczego hosting Reseller z Iqhost?

Oferujemy niezwykle korzystne pakiety obejmujące hosting resellerski i pozwalające na skuteczną sprzedaż domen na dużą skalę! Nasza oferta jest atrakcyjna nie tylko ze względu na konkurencyjne ceny hostingu Reseller, lecz także ze względu na dostępny hosting bez limitu transferu, co znacząco wpływa na jakość świadczonych usług.

Codzienny backup

Codziennie wykonujemy backup danych naszych serwerów modelu 3-2-1. Oznacza, że przechowujemy co najmniej trzy kopie zapasowe danych. Pierwszą z nich jest backup w formie kopii baz danych oraz plików. Drugi to kopia zapasowa całej maszyny wirtualnej. Trzecia kopia  jest tak zwaną kopią offsite , czyli kopią typu disaster recovery przechowywaną w innej lokalizacji fizycznej.

Bezpieczeństwo zasobów

Nasze serwery hostingowe są obsługiwane przez system CloudLinux. Lidera w branży hostingowej, który specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dedykowanych dla hostingi. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie całkowicie separować dane użytkowników (odpowiada za to narzędzie cageFS), oraz stale monitorować zużycie zasobów każde z kont.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Gwarantujemy zwrot pieniędzy w przypadku niespełnienia oczekiwań klienta. W ciągu pierwszych 14 dni od zakupu możesz zrezygnować i otrzymać zwrot wydanych pieniędzy. W przypadku rezygnacji po 14 dniach zrwócimy ci koszty proporcjonalnie do czasu jaki u nas spędziłeś.*

* Dotyczy tylko usług w abonamencie rocznym.

Wsparcie techniczne

Jeśli napotkasz na problemy z obsługą hostingu, lub działaniem Twojej aplikacji postaramy się rozwiązać problem lub przynajmniej  nakierować na rozwiązanie problemu jeśli jego natura wynika z działania aplikacji co leży poza zakresem świadczonej przez nas usługi hostingowej.

Jeśli masz dodatkowe pytanie nie wahaj się go zadać!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Potrzebujesz wydajniejszego Hostingu typu Reseller?

Sprawdź naszą ofertę hostingu dedykowanego

Często zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęściej pojawiające się pytania

Jesteś właścicielem wielu domen i chcesz dowiedzieć się, czy warto zdecydować się na hosting Reseller? Jeśli świadczysz usługi tworzenia oraz wdrażania stron internetowych lub sam posiadasz wiele stron, które powinny być od siebie całkowicie odseparowane, jest to rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Przy zakupie lub bezpośrednio po nim możesz zgłosić chęć przeniesienia bezpłatnie jednej strony wraz z mailami od innego dostawcy hostingu. Możesz również skorzystać z dodatkowej, dostępnej w panelu klienta usługi, jeśli chciałbyś przenieść większą liczbę stron i kont pocztowych.

W przypadku, gdy dostępne usługi są niewystarczające dla Twoich potrzeb, prosimy o przesłanie zapytania na adres bok@iqhost.pl. Postaramy się zaproponować optymalne rozwiązanie

Prawdopodobnie Twój adres został zablokowany przez nasz system. Sprawdź komunikaty na naszej stronie oraz statusy serwerów. Jeśli nie wystąpiła awaria, lub nie są wykonywane żadne prace administracyjne, utwórz nowe zgłoszenie, zawierając w nim informacje o Twoim adresie IP korzystając np ze strony https://www.moje-ip.eu/

Adres serwera powinien być Twoją domeną poprzedzoną słowem mail (np. mail.iqhost.eu). Adresy portów to 465 dla SMTP, 993 dla IMAP, 995 dla POP3. Wszędzie zaznaczamy opcję SSL.

Hosting Reseller  umożliwia stworzenie własnego biznesu wspieranego przez IQhost, aby zapewnić Ci technologię i wsparcie. Z drugiej strony nasz program partnerski umożliwia bezpośrednie polecanie klientom naszych usług w zamian za powtarzającą się miesięczną prowizję bez konieczności zajmowania się sprzedażą, zbieraniem i oferowaniem uwagi swoim klientom. Hosting Reseller to dobra opcja, jeśli wolisz generować stały dochód zarządzasz własnym schematem cenowym i chcesz oferować wartość dodaną swoim klientom. Jeśli nie chcesz martwić się o wsparcie techniczne dla swoich klientów i chcesz po prostu wysyłać rekomendacje z własnej strony internetowej, nasz program partnerski może być bardziej odpowiedni.

Hosting resellerski polega na odsprzedaży hostingu internetowego, w ramach którego reseller hostingowy przekazuje przestrzeń każdemu ze swoich klientów, dając im całkowitą autonomię i kontrolę nad ich witryną. Hosting Reseller to idealne rozwiązanie dla agencji interaktywnych, które chcą kompleksowo obsługiwać swoich klientów, oferując im projektowanie witryn internetowych wraz z pocztą e-mail oraz hostingiem stron WWW. Hosting Reseller może być także sposobem na rozpoczęcie własnej działalności hostingowej i oferowanie klientom usług hostingu stron WWW i poczty e-mail.

What our Customers are Saying

Design is an evolutionary process, and filler text is just one tool in your progress-pushing arsenal

Fergus Doucheb

Designer

Beast let be may days creature, fly abundantly fish saw. Appear cattle hath sea divided waters very good signs gathering behold itself won’t living land void subdue