Parametry Bezpieczeństwa

Parametry i limity bezpieczeństwa usług Pakietów Hostingowych w IQhost.pl

Parametry Bezpieczeństwa Pakietów Hosting Standard

Wybrane parametry bezpieczeństwa IQhost

Parametry Bezpieczeństwa Pakietów Hosting E-commerce

Wybrane parametry bezpieczeństwa IQhost

Często zadawane pytania

Tak, aby przenieść domenę od innego dostawcy należy uzyskać kod authinfo oraz odblokować możliwość transferu jeśli dostawca udostępnia taką opcję.  Następnie w formularzu transferu należy podać wyżej wymieniony kod.

Parkowanie domen na IQhost jest darmowe. Możesz do swojego konta zakupić dowolną ilość domen.

Tak. Możesz podjąć decyzję o zakupie domeny u nas i hostować swoją stronę u innego dostawcy korzystając np. z opcji delegacji DNS.

Nie sugerujemy jednak takiego rozwiązania ponieważ jeśli u dostawcy hostingu nastąpi zmiana konfiguracyjna (np. zmiana adresu IP serwera) zmiana ta nie będzie automatycznie odzwierciedlona we wpisach DNS. Co oznacza że wymaga to nieco wysiłku.

Niestety nie. Ceny domen zależą w dużej mierze od bazowych cenników NASK i innych nadrzędnych jednostek zarządzających domenami dla danego kraju lub regionu. Wraz z podwyższeniem przez owe jednostki cen bazowych IQhost dostosowuje cenę domen do warunków rynkowych.

Jednocześnie należy pamiętać że rejestracja czyli pierwszy rok zakupu domeny jest dużo tańszy niż każdy następny i tak różnica cen również wywodzi się z cen narzucanych przez krajowych lub regionalnych jednostek zarządzających.