Niezawodny i tani hosting stron z IQhost.pl

W IQhost.pl oferujemy niezawodne i wydajne usługi hostingu dla Twojego biznesu. Obejmuje to hosting standardowy, e-commerce, reseller, dedykowany oraz serwery VPS. Nasze pakiety są elastyczne i dostosowane do różnych potrzeb, a nasze serwery są szybkie, stabilne i bezpieczne. Poniżej przedstawiamy wybrane plany hostingowe z oferty Hosting Standard, Hosting E-commerce oraz Hosting dedykowany:

Hosting Standard
HS100

Gdy prowadzisz dużego bloga lub mały sklep.

 • Bez limitu domen
 • 100GB przestrzeni SSD
 • Brak innych limitów 
 • Darmowe certyfikaty SSL

129.95ZŁ/rocznie

Hosting E-commerce
HE50

Gdy prowadzisz dużego bloga lub mały sklep.

 • do 10 zaparkowanych domen
 • 50 GB przestrzeni SSD
 • Darmowa migracja strony
 • Darmowe certyfikaty SSL

219.95ZŁ/rocznie

Hosting Dedykowany
HD25

Gdy wydajność i stabilność jest Twoim priorytetem

 • 2 GB Pamięci RAM
 • 2 x 2.4Ghz CPU
 • 25GB przestrzeni SSD
 • Własny adres IP

79.95ZŁ/miesięcznie

Gwarancje IQhost

Jeśli nasze usługi nie spełnią twoich oczekiwań, będziesz mógł w ciągu 14 dni* zrezygnować z naszych usług bez podawania powodu. Całą wpłaconą przez Ciebie kwotę wrócimy na Twoje konto.

Gwarancję zwrotu pieniędzy

Wsparcie w rozwiązywaniu problemów

Szybkie i niezawodne serwery

Wysoki Uptime

Nie przepłacaj za usługi hostingowe

Przenieś hosting do nas!

Większość klientów płaci za usługi, z których nie korzysta lub nie potrzebuje! Ponad 75% naszych klientów przepłacało za usługi związane z hostingiem ponad czterokrotnie! Co drugi płacił za przestrzeń lub usługi dodatkowe, z których nigdy nie skorzystał.

W IQhost.pl pomagamy Ci zoptymalizować wydatki na hosting. Napisz do nas, a wybierzemy optymalny hosting dla Twoich potrzeb. Proces migracji strony jest prosty, a nasz zespół pomoże Ci przez cały proces.

Co znajdziesz na naszym Hostingu

Podstawowe funkcje dostępne w każdym pakiecie hostingowym

Nieprzeciętna wydajność

Zapewniamy najwyższą wydajność dzięki markowemu sprzętowi oraz stabilnemu oprogramowaniu. Nasze serwery hostingowe są w pełni zwirtualizowane, a sam hosting oparty jest o rozwiązania firmy Cloudlinux co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności.

Automatyczny instalator

Dwoma kliknięciami możesz zainstalować ponad 300 różnych aplikacji. Na wyciągnięcie ręki masz możliwość uruchomienia systemu WordPress, Prestashop, NextCloud oraz wiele innych.

Darmowe Certyfikaty Let’s Encrypt

Nie musisz płacić kroci za zabezpieczanie Twojej strony certyfikatem. Za darmo dajemy możliwość automatycznej instalacji certyfikatu wystawionego przez Let’s Encrypt. A to wszystko w prosty sposób dostępne z panelu DirectAdmin.

Zaawansowana Administracja

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników dajemy dostęp do Shella (SSH). Możliwości skonfigurowania wersji oraz parametrów PHP, możliwość uruchomienia aplikacji w nodeJS oraz python.

What our Customers are Saying

Design is an evolutionary process, and filler text is just one tool in your progress-pushing arsenal

Fergus Doucheb

Designer

Beast let be may days creature, fly abundantly fish saw. Appear cattle hath sea divided waters very good signs gathering behold itself won’t living land void subdue

Obsługiwane formy płatności

Płatności obsługuje nasz partner cashbill.pl

Już dziś opublikuj Swoją stronę w sieci

Nie przepłacaj w innych firmach. Przenieś swoją stronę do nas już dziś! Z IQhost.pl już ponad 5000+ stron sklepów internetowych osiąga wyższą wydajność i sprzedaż. Pakiety hostingowe już od:

39.95ZŁ/Rocznie