Jak wybrać firmę hostingową?

Jak wybrać firmę hostingową?

W dzisiejszym świecie technologia szybko się zmienia, co jest szczególnie widoczne w przypadku chmury. Przy wszystkich tych zmianach określenie, które produkty hostingowe są dla Ciebie odpowiednie, może być trudne. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją podróż do hostowania swojej pierwszej witryny internetowej, czy jeśli chcesz przenieść swoją firmę gdzie indziej, jest wiele rzeczy do rozważenia.

Określ wymagania dotyczące hostingu

Łatwiej jest zrozumieć wymagania dotyczące hostingu, niż zrobić to przed zapoznaniem się z opcjami hostingu. Warto jednak zadać sobie pytanie, jaki jest Twój ogólny cel i co chcesz osiągnąć. Na przykład klienci, którzy chcą założyć blog w witrynie hostingowej, będą musieli inne wymagania niż ktoś, kto chce przenieść cały serwer gry. Co zrobić, jeśli Twoja firma musi się rozwinąć lub w przyszłości będzie potrzebować hostować inne aplikacje? IQHOST oferuje wiele pakietów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Zawsze dołożymy wszelkich starań, aby wskazać naszym klientom w dobrym kierunku.

Poniższa lista zawiera przydatne pytania do rozważenia przed wyborem pakietu hostingowego IQHOST.

 • Czy będę potrzebował panelu sterowania hostingu (CRM)?
 • Czy potrzebuję dostępu do mojego serwera na poziomie administratora?
 • Udostępnij opcję udostępniania serwera, czy też chcę własny przydzielony sprzęt?
 • Czy mój biznes będzie się rozwijał i czy będę musiał skalować?

To tylko niektóre z pytań, które należy zadać przed przejściem do innych istotnych pytań.

Jak komunikują się najlepszy dostawcy usług hostingowych?

Jak wygląda wsparcie u dostawcy hostingu? Wyjaśnienie, jakie środki wsparcia hostingu u dostawcy hostingu powinny być w opinii IQHOST zbadane w pierwszej kolejności. W końcu w ten sposób skontaktujesz się z firmą, jeśli kiedykolwiek będziesz miał pytanie lub wątpliwość. Rozważ następujące pytania, jeśli chodzi o pomoc mieszkaniową.

 • Jak szybko mogę porozmawiać z kimś w firmie?
 • Jakich metod komunikacji używa firma?
 • Jak kompetentny jest personel i czy skutecznie deleguje zadania?
 • Czy są dostępne 24/7, 365 dni w roku?

IQHOST stale analizuje rynek i uważa, że ​​nasze wsparcie jest lepsze niż innych dostawców usług hostingowych. Długi czas oczekiwania, nieefektywna komunikacja i powolne wyniki mogą być frustrujące. Dlatego IQHOST oferuje natychmiastowy kontakt z naszymi agentami hostingowymi na czacie na żywo. Agenci IQHOST nie są robotami i są dostępni do rozmowy w dowolnym momencie. Zapewniamy pomocne odpowiedzi i w razie potrzeby szybkie delegowanie do odpowiednich działów w celu uzyskania wyników.

Co zawiera pakiet hostingowy?

Klienci hostingowi powinni zawsze sprawdzać wszystko, co jest zawarte w ich pakiecie hostingowym. Każdy pakiet hostingowy jest inny i ważne jest, aby zrozumieć wszystko, co otrzymasz. Właśnie omówiliśmy wsparcie powyżej. Klienci powinni jednak wiedzieć, jakie funkcje i dodatkowe narzędzia produkt je zapewni. Rozważ następujące pytania, próbując zrozumieć funkcje swojego produktu.

 • Czy mój produkt ma dedykowany adres IP, czy jest to wspólny adres IP?
 • Czy otrzymam uprawnienia administratora, aby w pełni kontrolować mój serwer?
 • Jakie systemy operacyjne mogę zainstalować?
 • Jakie aplikacje mogę zainstalować?
 • Ile sprzętu będzie miał mój serwer i co zrobić, jeśli kiedykolwiek będę potrzebował więcej?
 • Jak bezpieczny jest mój produkt w sieci?

IQHOST zawiera wiele pakietów dostosowanych do różnych klientów, którzy mają różne potrzeby. Ponieważ rozumiemy, że potrzeby wszystkich są różne, dołożyliśmy starań, aby reklamować zawartość każdego pakietu na naszej stronie marketingowej. Każdy produkt pomaga naszym klientom zrozumieć, na co czekać z góry. Na przykład , nasi współdzieleni klienci hostingu zauważają, że te produkty mają najnowszy DirectAdmin i oprogramowanie Softaculous do samodzielnej instalacji. Nie wszystkie firmy hostingowe zapewniają szereg dodatkowych korzyści, takich jak w IQHOST.

Dodatkowe pytania, które warto zadać swojemu dostawcy usług hostingowych

Istnieje wiele pytań, które klient może zadać dostawcy usług hostingowych przed podjęciem kolejnych kroków. Chociaż klienci mogą mieć konkretne pytania, IQHOST chce odnieść się do innych cech, które naszym zdaniem klienci powinni wziąć pod uwagę.

 • Jakie fizyczne lokalizacje oferuje dostawca usług hostingowych?
 • Jak bezpieczne są Twoje centra danych?
 • Jak szybka jest Twoja sieć?
 • Czy są właścicielami Twoich produktów?
 • Jakiego sprzętu używają?
 • Czy Twoja infrastruktura obejmuje dyski z możliwością wymiany podczas pracy w przypadku awarii sprzętu?
 • Czy oferujecie kopie zapasowe?
 • Jak dobre są twoje recenzje?

IQHOST jest właścicielem wszystkich produktów i sprzętu. Wiele firm hostingowych korzysta z usług stron trzecich do zarządzania swoimi usługami i przenoszenia kosztów na swoich klientów. Myślimy inaczej niż nasi konkurenci. IQHOST ma obniżone ceny, konkurując tym argumentem z całym rynkiem hostingowym. Dodatkowo możemy zarządzać bezpośrednio naszym sprzętem, oszczędzając cenny czas naszych klientów. Cała pamięć masowa w naszej infrastrukturze obejmuje wysokiej jakości dyski twarde. Poprawiają one wydajność i przyspieszają przetwarzanie zgodnie z potrzebami naszych klientów. Cała nasza infrastruktura serwerów może być wymieniana podczas pracy. Można wymieniać podczas pracy. Oznacza, że ​​możemy wymienić uszkodzony dysk bez fizycznego zabierania samego serwera. Przeprowadzanie wymiany dysku gdy serwer jest uruchomiony, wydłuża to czas pracy naszych klientów.

Ceny

Uwzględniamy to pytanie na końcu, ponieważ uważamy, że jest o wiele więcej. Rozumiemy jednak, że cena jest najważniejszym czynnikiem. Chociaż niektórzy dostawcy usług hostingowych mogą oferować tańsze opcje hostingu, mamy nadzieję, że klienci wezmą pod uwagę wszystko, co się z tym wiąże. IQHOST zapewnia pewne z najbardziej konkurencyjnych cen, zwłaszcza gdy pomyśli się o tym, co wszyscy mamy.

Mamy nadzieję, że klienci rozważą te pytania, podejmując ważną decyzję dotyczącą dostawcy usług hostingowych. IQHOST chce, aby nasi klienci wiedzieli, że nam zależy i słuchamy. Rozumiemy, że istnieje wiele opcji do wyboru i doceniamy każdego, kto nam zaufał w zakresie swoich potrzeb. zakwaterowanie Nasi klienci są członkami rodziny i stale pracujemy nad tym, aby ich wymagania dotyczące zakwaterowania zostały spełnione.

Na co zwrócić uwagę wybierając dostawcę usług hostingowych – checklista

Wybierając dostawcę hostingu dla stron internetowych i poczty e-mail, należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

Niezawodność i czas pracy: poszukaj dostawcy usług hostingowych, który cieszy się reputacją niezawodności i zapewnia gwarancję wysokiej dostępności, co oznacza ilość czasu, przez jaki serwer jest dostępny i responsywny.

Wsparcie techniczne: Sprawdź, czy dostawca usług hostingowych zapewnia dobre wsparcie techniczne, które jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i zapewnia różne środki komunikacji, takie jak telefon, czat i e-mail.

Szybkość serwera: Upewnij się, że prędkość serwera jest wystarczająco duża dla Twoich potrzeb, ponieważ wolne czasy ładowania mogą negatywnie wpłynąć na wrażenia użytkownika i rankingi w wyszukiwarkach.

Bezpieczeństwo: poszukaj dostawcy usług hostingowych, który oferuje solidne funkcje bezpieczeństwa, takie jak zapory ogniowe, skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i certyfikaty SSL, aby chronić Twoją witrynę i pocztę e-mail przed hakerami i złośliwym oprogramowaniem.

Kopie zapasowe i odzyskiwanie: upewnij się, że dostawca usług hostingowych oferuje niezawodny system tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania, aby w przypadku utraty danych można było szybko odzyskać witrynę i pocztę e-mail.

Skalowalność: sprawdź, czy dostawca usług hostingowych oferuje skalowalny plan hostingowy, który może rosnąć wraz z rozwojem Twojej firmy, wraz ze wzrostem ruchu na Twojej stronie internetowej i poczty e-mail.

Cena: porównaj ceny różnych dostawców hostingu i upewnij się, że wybierasz plan, który mieści się w Twoim budżecie, ale nadal zapewnia funkcje niezbędne do Twoich potrzeb.

Recenzje i reputacja: Przeczytaj recenzje i sprawdź reputację dostawcy usług hostingowych, aby upewnić się, że inni klienci są zadowoleni z jego usług.

Łatwość użytkowania: poszukaj dostawcy hostingu, który zapewnia łatwy w obsłudze panel sterowania i intuicyjny interfejs, ułatwiający zarządzanie witryną i pocztą e-mail.

Tani i szybki hosting IQHOST

Szukasz niezawodnego dostawcy usług hostingowych dla swojej strony internetowej i poczty e-mail? Nie szukaj dalej niż nasza firma hostingowa!

Przy kilku tysiącach zadowolonych klientów nasza firma hostingowa oferuje niskie ceny abonamentu za usługi hostingowe oraz tanią rejestrację i odnawianie domen. Posiadamy również elastyczną ofertę, którą możemy dostosować do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy szereg planów hostingowych dla firm każdej wielkości, a także zapewniamy szereg usług dodatkowych, w tym bezpłatną migrację strony internetowej i poczty e-mail.

Nasz zespół ekspertów jest do Twojej dyspozycji, aby zapewnić Ci najwyższej klasy wsparcie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez telefon, e-mail i czat na żywo.

Jeśli więc szukasz niezawodnego, niedrogiego i elastycznego dostawcy usług hostingowych, zarejestruj się w naszej firmie hostingowej już dziś i skorzystaj ze wszystkich oferowanych przez nas korzyści!

Leave a Reply