Co to jest Hosting Reseller?

Co to jest Hosting Reseller?

Chcesz założyć firmę świadczącą usługi hostingowe i nie wiesz jak zacząć? Projektujesz strony internetowe i chcesz zaoferować kompleksową i wysokiej jakości usługę swoim klientom? Czy wiesz, że możesz sprzedawać hosting stron internetowych bez dużych inwestycji w sprzęt i serwery? Czy wiesz, czym jest hosting dla sprzedawców zwany również Hosting Reseller?

Spis treści:

Co to jest Hosting Reseller?

Hosting resellerski, znany również jako hosting dla sprzedawców, to rodzaj hostingu internetowego stworzony przez firmy specjalnie na potrzeby marketingu lub odsprzedaży. To właśnie oznacza „reseller”, odsprzedać. Hosting resellerski jest poszukiwany przez przedsiębiorców z różnych branż i o różnych poglądach na możliwości jego wykorzystania w celu ulepszenia lub wprowadzenia usług hostingowych, a także dalszego poszerzenia oferty hostingowej na rynku.

Duża firma ze stabilnymi serwerami i szybkimi łączami sprzedaje usługi hostingowe hurtowo, a mniejsza firma może stworzyć biznes hostingowy bez konieczności posiadania własnych serwerów, odsprzedając przestrzeń głównej firmy. Istnieje wiele szybkich i tanich sprzedawców hostingu.

Ten rodzaj hostingu umożliwia:

  1. Uzyskaj dużą przestrzeń dyskową i przepustowość.
  2. Zarządzaj nim po swojemu i wynajmuj przestrzeń osobom trzecim, takim jak między innymi: biznesmeni, przedsiębiorcy, małe firmy czy blogerzy, a także klienci Twojej agencji interaktywnej.
  3. Zapewnij tę usługę swoim klientom, tak jakbyś sam był dostawcą.
  4. Separuj serwisy WWW na hostingu resellera, aby łatwo zarządzać dostępem do poszczególnych zasobów.

Jaka jest zaleta?

Zalet jest wiele, ale główną jest to, że pozwala  rozwijać swój biznes na swój własny sposób ; przy niskich kosztach inwestycji początkowej i prostocie zarządzania.

Będziesz mieć  swobodę  kontrolowania swoich zasobów zgodnie z potrzebami każdego klienta; ponieważ niekoniecznie wszyscy mają takie same wymagania. Usługa Hosting Reseller jest skalowalna; to znaczy, że możesz rozszerzyć swój plan, kiedy tylko tego potrzebujesz, szybko i prosto.

Kolejną ważną kwestią jest to, że Twoim głównym zadaniem będzie zarządzanie zyskami i efektywne zarządzanie klientami, ponieważ to Twój dostawca będzie  odpowiedzialny za serwery.

Nie musisz być ekspertem, aby się temu poświęcić! Dbamy o łączność, sprzęt serwerowy, infrastrukturę sieciową, konfiguracje, bezpieczeństwo, aktualizacje i nie tylko.

Komu polecany jest Hosting Reseller ?

Publiczność jest zróżnicowana i nie ma ograniczeń. Możemy jednak powiedzieć, że główne z nich to:

  • Twórcy stron internetowych, projektanci, programiści i inni, którzy mają własnych klientów i chcą rozszerzyć swoją działalność.
  • Przedsiębiorcy, którzy blogują dla innych osób lub firm.
  • Osób znających się na Hostingu, które chcą rozpocząć nowy biznes w Internecie.
  • Firmy, które muszą hostować kilka stron internetowych, pokrywając potrzeby wszystkich w ramach planu hostingowego dla sprzedawców, bez konieczności zawierania umów na hosting dla każdej witryny.

Najlepszy Hosting Reseller w IQhost

Jako dostawca usług hostingowych możesz czasami czuć się przytłoczony podczas prowadzenia swojej firmy. Hosting internetowy obejmuje promowanie Twojej marki, powiększanie bazy klientów i wspieranie potrzeb Twoich klientów. Oprócz tego musisz także zarządzać infrastrukturą biznesową. Kontrolowanie wszystkiego jest kosztowne i czasochłonne.

IQhost pozwala odciążyć część ciężaru związanego z byciem gospodarzem, pomagając w rozwoju firmy przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej wydajności na wielu frontach. Nasz program dla sprzedawców usług hostingowych zdejmuje z Ciebie opłaty za infrastrukturę, takie jak konserwacja, licencje i bezpieczeństwo. Możesz w pełni skoncentrować się na rozwoju swojej firmy, generowaniu większych przychodów i eliminowaniu kosztów początkowych.

Leave a Reply