Czego chciałbyś się dowiedzie?
Kategorie
Table of Contents
< All Topics

Jak korzystać z One-Click (Single SignOn) Login do phpMyAdmin w DirectAdmin?

Dzięki funkcji One-Click (Single SignOn) w DirectAdmin, użytkownicy mogą łatwo i szybko zalogować się do phpMyAdmin bez konieczności wprowadzania nazwy użytkownika i hasła. To ułatwia zarządzanie bazami danych i zwiększa wygodę pracy. W tym artykule dowiesz się, jak skorzystać z tej funkcji.

1. Zaloguj się do DirectAdmin

  1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do strony logowania DirectAdmin poprzez panel.iqgroup.pl.
  2. Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło, a następnie kliknij przycisk “Zaloguj się”. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie logowania, zapoznaj się z naszym artykułem Jak zalogować się do DirectAdmin?.

2. Wybierz phpMyAdmin z menu

  1. W głównym panelu DirectAdmin znajdź i kliknij na opcję “phpMyAdmin”.
  2. Zamiast tradycyjnej strony logowania phpMyAdmin, zostaniesz automatycznie zalogowany dzięki funkcji One-Click (Single SignOn) i przekierowany do interfejsu phpMyAdmin.

3. Zarządzaj bazą danych

Teraz, będąc w interfejsie phpMyAdmin, masz dostęp do wszystkich swoich baz danych. Możesz przeglądać tabele, tworzyć nowe, wykonywać zapytania SQL oraz korzystać z wielu innych funkcji oferowanych przez phpMyAdmin.

Ważne uwagi

  • Zawsze pamiętaj o regularnym tworzeniu kopii zapasowych swoich baz danych.
  • Jeśli nie jesteś pewien jakiejś operacji, zawsze skonsultuj się z dokumentacją phpMyAdmin lub skontaktuj się z zespołem wsparcia.

DirectAdmin w IQHost

W IQHost oferujemy hosting z panelem DirectAdmin. Nasze serwery są zoptymalizowane pod kątem DirectAdmin, co zapewnia szybkość, stabilność i bezpieczeństwo. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w korzystaniu z phpMyAdmin za pomocą funkcji One-Click (Single SignOn), skontaktuj się z nami. Nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy pomóc!